ШГРП з двома лініями редукування

Шафові газорозподільні пункти застосовуються для нормальної працездатності систем газопостачання промислових об'єктів, об'єктів комунального господарства, сільськогосподарських підприємств і т.д. Існують різні типи таких пристроїв, які підбирають по комплектації, функціоналу і технічним характеристикам конкретно для вирішення завдань в певних умовах. Досить затребуваними є ШГРП (шафовий газорозподільний пункт) з двома лініями редукування: робоча і додаткова резервна. ШГРП з двома лініями редукування може також укомплектовуватися додатково байпасною лінією.

ШГРП з двома лініями редукуванняОсновною перевагою ШГРП (ГРП) з двома лініями редукування є те, що при різних аварійних або ремонтних процедурах, можна вільно експлуатувати резервну лінію. Однак у ШГРП (ГРП) з двома лініями редукування є і недоліки: великі габаритні розміри і більш висока вартість порівняно з шафовими газорозподільними пунктами з однією лінією.

У деяких випадках дві лінії редукування в ШГРП є дуже корисним або навіть незамінним варіантом. Тому таке обладнання користується чималим попитом. Найдемократичніші в Україні розцінки на шафові газорозподільні пункти можна знайти в виробничому підприємстві «Совлад».

Якщо Ви бажаєте придбати ШГРП з двома лініями редукування відмінної якості за найкращою ціною в нашій країні, то з даного питання рекомендуємо звернутися у фірму «Совлад». Ми зробимо Вам найвигіднішу пропозицію.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення