Газорегуляторний пункт шафовий

Використання природного газу в промисловості та в побуті сьогодні не є чимось дивовижним, новим. Газ в нашому житті вже став звичним явищем, засобом для обігріву приміщень, приготування їжі, виконання багатьох виробничих завдань. Звичайно, ще недавно споживання газу і використання його людиною для своїх потреб було пов'язане з великою небезпекою. Сьогодні ж, завдяки сучасному обладнанню, новим технологіям, газ використовувати так само просто і безпечно, як воду, наприклад.

Газорегуляторний пункт шафовийГазорегуляторний пункт шафовий — одне з тих пристосувань, завдяки яким користування газом і в побуті, і в комерційних масштабах сьогодні можна назвати максимально безпечним. Ця установка представляє собою шафу з системою редукторів. Вузол редукування допомагає контролювати тиск газу в системі, зберігати його на допустимому рівні. Газорегуляторний шафовий пункт використовується там, де з'єднуються газопроводи з більш високим тиском і з більш низьким. Завдяки такому пристрою, газ потрапляє в систему з таким тиском, який необхідний для його ефективного і безпечного використання. Шафовий газорегуляторний пункт часто має двері з двох сторін. Це значно спрощує його ремонт, якщо така необхідність виникне. Для більшої безпеки шафовий газорегуляторний пункт наділяється здатністю автоматично перекривати подачу газу, в разі незапланованого підвищення тиску або в інших аварійних ситуаціях. Вимоги безпеки також припускають використання негорючих матеріалів для корпуса (безпосередньо шафи) газорегуляторного шафового пункту. Існують також інші важливі вимоги безпеки, які виробники таких пристроїв повинні обов'язково дотримуватися.

Газорегуляторний пункт шафовий, який відповідає всім необхідним вимогам безпеки, зручний у використанні і обслуговуванні, функціональний і довговічний, купити можна на нашому підприємстві ТОВ «Совлад».

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення